яремче

Відпочинок карпатами в новому форматі

ЛЬВІВ- ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-ЧЕРНІВЦІ-КАМЯНЕЦЬ ПОДІЛЬСЬК -ХОТИН-БАКОТА-ТОВРИ-ВИШНІВЕЦЬ-ЗБАРАЖ-ТЕРНОПІЛЬ-ЛЬВІВ​

ДЕНЬ 1

 

Збір групи на з\д вокзалі Львова. виїзд зі Львова. 

Івано-Франківськ. Пішохідна екскурсія містом. Колишній Станіслав, обласний центр, має велику кількість пам’яток старовини, які подобаються туристам всього світу. Найвідоміші серед них: палац Потоцьких (1672р.), конструктивістська ратуша (1932р.), мури замку (XVII ст.), єзуїтський костел (ХІХ ст.), бароковий фарний костел Пресвятої Діви Марії (1672р.).

Далі вирушаємо до Чернівців.

Вечірня екскурсія.

По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.

Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.

  Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!.

Вечеря. Поселення в готель. Ночівля

ДЕНЬ 2

 

07:00. Сніданок.  Ранній виїзд з Чернівців. Переїзд до Хотинської фортеця. Екскурсія “Фортеця на Дністрі”. Під час екскурсії ви побачите архітектурний комплекс фортеці, та виставкові зали зі старожитностями, та середньовічною зброєю.  Протягом декількох сотень років ця фортеця невпинно охороняє береги Дністра, малюючи,  наче художник, красиві краєвиди. Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел, та торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто бажає вислухати її.   Короткий переїзд до Кам’янця-Подільського.

Обід за бажанням.

Екскурсія “місто на камені” відкриє для вас надвичайно красиве місто, яке охоронялось впродовж багатьох строліть. А “Старий замок” став окрасою та “перлиною” міста Кам’янця-Подільського. Стара частина міста є історико-архітектурним заповідником. Тут знаходиться музей- заповідник, картинна галерея, планетарій і найцікавіше – справжній середньовічний замок! Вас чекають: середньовічна Ратуша, вірменський колодязь, а також Петропавлівський костьол і багато іншого… 

 Переїзд до Бакоти. Дорога до Бакоти проходить повз Дністровське водосховище. Бакота – в перекладі з древньоруської мови означає “прекрасний вид”. Таки дійсно, панорами вас звидують. На території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю – Бакота.

 

За сприятливих погодніх умов матимемо можливість прогулянка по «Дністровському каньйону», де Ви побачите знамениті Товтрові відслоєння та незабутні природні пейзажі Дністра.

Товтри – це залишки рифів, які витягнені паралельно береговій лінії древнього моря. Саме Товтри створили унікальний мікроклімат  для збереження рідкісних і реліктових видів рослин. Подільські Товтри не мають аналогів у Європі. Тільки у Австралії є подібний Великий Бар’єрний риф. Товтровий кряж нараховує в межах природнього парку близько двох сотень товтр і пейзажних меандрів-вигинів вздовж річок. І всі ці чудеса  Східних Подільських Товтр та Дністровського каньону Ви побачите на нашій екскурсії. 

Певернення в Камянець- Подільськ. Вечеря. Ночівля.

ДЕНЬ 3

 

Сніданок. Ранній виїзд.

Вирушаємо на нові пригоди!

 Ми з вами відвідаємо м. Вишнівець(Тернопільська обл.)

Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720р.) в класицистичному стилі.

Вирушаємо в м. Збараж.

Місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631р.), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627р.) монастиря бернардинців.

 

Далі нас радо вітає файне місто Тернопіль!

Старовинне галицьке місто приваблює туристів пам’ятками сакрального будівництва: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Хрестового (1602р.) та Кафедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749р.). До наших днів дійшов також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути прогулюючись на теплоході тернопільським ставом.

Вечеря. Поселення в готель. Ночівля

ДЕНЬ 4

Сніданок. Виїзд до Львова.

На нас чекає Оглядова екскурсія Львовом, під час якої Ви зможете відкрити для себе найвідоміші пам’ятки та споруди, почути нові факти та легенди про будівлі та визначні місця старого міста.

Площа ринок (44 будинки, кожен з яких має свою історію), міська Ратуша (безліч сходинок нагору і море задоволення від панорами міста), аптека-музей (можливість оглянути як виглядала фармацептична справа в 18 ст), різноманіття храмів (Домініканський собор, церква Успіння Пресвятої Богородиці, Латинська катедра, каплиця Боїмів, Вірменська церква, Андріївська церква), оборонні споруди Львова (арсенал, порохова вежа, мури старого міста), культурний спадок (оперний театр, театр Марії Заньковецької, картинна галерея).

Обід за бажанням.

Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

Екскурсія дахами «Львів ближче НЕБА». Абсолютний, бомбезний і суто львівський ексклюзив! панорами, що захоплюють дух, та історії, котрі збуджують уяву. А ще – можливість зробити суперові фото, яким будуть заздрити навіть ті, хто вже багато разів бував у Львові.

Або  Екскурсія «Підземелля Львова» Колись кожен порядний львів’янин знав кілька входів та виходів до підземель Львова. У підземеллях зберігали крам, а втікачі могли добряче заплутати свої сліди. Батяри, кажуть, заносили туди поцуплені скарби.

Вечеря. Трансфер на вокзал. До нових Зустрічей!

Вартість туру з особи - 3260 грн

У вартість входить

Додатково оплачується

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *