Бойківська валентинка

тури по україні

Бойківська валентинка 13.02.2022

До дня святого Валентина  запрошуємо Вас одноденну мандрівку Львівщиною.

Історії про кохання, каву та про видатних особистостей землі Львівської, цікаві екскурсії, святі реліквії – зокрема мощі покровителя закоханих св.Валентина та ще багато чого!

Виїзд зі Львова (08:00). Переїзд у Самбір. Давнє галицьке місто, де в церкві Різдва Богородиці (1728р.) знаходяться мощі Святого Валентина – покровителя усіх закоханих. Вважається, що хто помолиться біля святих мощей, то протягом року знайде справжнє кохання, а тим у кого вже є пара – допоможе зберегти відносини. У місті Ви побачите 40 метрову вежу ратуші (1638р.) з годинником та величний костел Івана Хрестителя (1565р.) із чудотворною іконою. Можна завітати у музей «Бойківщина», де Ви довідаєтеся про життя, побут та звичаї бойків – гордого гірського етносу українських Карпат.

Далі ми завітаємо у Лаврів. Лаврівський Василіянський монастир є одним з найстаріших та найшанованіших в Україні (1270р.), в ньому найбільш ймовірно похований князь Лев, в честь якого назване місто Львів. Обитель розташована в мальовничій місцевості посеред Карпат, з незвичайною цілющою аурою, а в монастирській церкві зберігаються мощі святого Онуфрія. На завершення відвідаємо у Кульчиці. Батьківщина славного українського роду Кульчицьких, місце народження відомого українського гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного та героя оборони Відня Франца Юрія Кульчицького, який відкрив у Відні першу кав’ярню. В цьому шляхетському містечку Вас чекає чудовий музей та можливість спробувати запашної кави в кав’ярні “Під синьою пляшкою”.

Повернення до Львова (орієнтовно 20:30)

У вартість входить:

У вартість не входить:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *