Усі термали Закарпаття

тури по україні

Релакс-тур «Усі термали Закарпаття»

Мукачево-Берегово-Велятно-Іза-Виноградів-Косонь

27-28-29.06.2020

ДЕНЬ 1

 

Зустріч на з/д вокзалі та виїзд зі Львова. Виїзд у Закарпаття. Наша перша зупинка – Чинадієво – замок австрійського графа Фрідріха Шенборна (1841-1907). Цей романтичний замок, побудований в стилі неоренесансу, має свої легенди, історії і таємниці. Замок оточений прекрасним садом-дендрарієм (XIX ст..) з рідкісними породами дерев: самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня, а в центрі красується декоративне озеро. Переїзд в Мукачево – місто над рікою Латориця, що поєднує в собі середньовічну таємничість і різномаїття культур, екзотику і традицію. Тут збережено архітектурну спадщину Австро-Угорщини і витає дух Габсбургів: міська ратуша, каплиця св. Йосипа XIV ст., Білий палац князів Ракоці XVI-XVII ст. Обід (за додаткову оплату). Переїзд у Берегово. Запрошуємо у термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води. Гарячі води нашого комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

Поселення в готель. Вечеря (за додаткову оплату). Ночівля.

ДЕНЬ 2

 

Сніданок. Відпочинок у термалах продовжується. Сьогодні Ви побуваєте у Велятині у ще одному термальному комплексі «Теплі води». Який працює на базі термальних басейнів з різним мінеральним складом. Тут можна відпочити душею і тілом, відновити здоров’я, сили та енергію. Тут створені чудові умови для вашого повноцінного відновлення. У оздоровчому комплексі: басейни та ванни з термальною водою, лікувальні грязі, масаж та спа-послуги – усе це зробить відпочинок незабутнім та максимально корисним! Мінералізація термальної води тут складає близько 100 грам на літр. У порівнянні, морська вода має лише три грами на літр води!

Далі шлях проляже через «столицю лозоплетіння» – село Іза. Де, чи не на кожному будинку, можна побачити вироби з лози. Поруч з селом розташувалася єдина в Україні ферма плямистих північних оленів. Такого скупчення рогатих тварин в Україні ніде не знайдеш. Зараз тут нараховується близько 200 оленів. З рогів оленів добувають пантокрин – лікарський препарат із комплексними тонізуючими й адаптогенними властивостями, що не поступається навіть китайському женьшеню.

Переїзд у Виноградів. Запрошуємо Вас на буйволину ферму «Карпатський буйвіл», яка займається відновленням популяції карпатських буйволів та виробництвом молочних продуктів. Тут роблять сир моцареллу з молока буйволів, проводять дегустації та продаж молочної продукції: молока, сметани, сиру, масла, кефіру, йогуртів. Карпатський буйвіл – це доброзичлива, розумна та сильна тварина, яка любить спілкування, природу та відкриті простори. На даній фермі буйволи все це мають. На фермі їх 40, що дають близько 100 літрів молока на добу. Повернення у Берегово.Пропонуємо Вам дегустацію вин. Ви ближче ознайомитесь з винною культурою, сортами вин та дізнаєтесь багато цікавого про виноробство і звісно скуштуєте п’янку палітру закарпатських вин.

ДЕНЬ 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Косино, де на Вас чекатиме супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино”, який розташований у дубовому гаю. На території комплексу розташовано 5 басейнів, 7 саун а середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Переїзд у Мукачево. Далі Ви відвідаєте Мукачівський замок «Паланок», який овіяний легендами і бойовою славою та увінчує своїми могутніми фортечними стінами одинокий гостроверхий пагорб, що здіймаєтьсянад довколишньою рівниною. Замок – особлива гордість краю і одна з найцінніших історичних і військово-архітектурних пам’яток Закарпаття ХІV-ХVII ст. Після екскурсії запрошуємо на дегустацію вин та не тільки Jу замку. Повернення до Львова.

Вартість туру з особи 2100грн

У вартість входить:

У вартість не входить:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *