екскурсійні програми

Шпацер містом Лева

1 день

Зустріч на вокзалі

Зустріч на вокзалі. Трансфер до готелю. Поселення згідно правил.

     Зустрічаємось біля головного входу в Оперний театр. Знайомство з містом Лева розпочнеться з екскурсії «Вулицями старовинного Львова» (тривалість екскурсії орієнтовно 3 год.). Під час прогулянки ознайомимось з візитною карткою Львова – Оперним театром. Побачимо львівську статую Свободи.  Далі ми з Вами звідаємо Латинську Катедру, Каплицю родини Боїмів, яку ще називали «Біблією для неписьменних». Старовинні вулички Львова заведуть нас до серця міста на площу Ринок, з високою Ратушею у центрі, красивими фонтанами зі статуями римських богів та шедеврами епохи Ренесансу: “Чорною кам‘яницею”, Палацом італійця Бандінеллі, Королівським Палацом зі статуями рицарів та славносвісним італійським двориком. Прогуляємось старовинною Вірменською вулицею, де проживали вірмени. Особливої уваги тут заслуговують: «Дім пір року» та Вірменська церква (XIVст.). 

      Вільний час. Пропонуємо завітати у «Львівську майстерню шоколаду», де шоколадних справ майстер власноруч виготовляє вишукані солодощі і придбати солодкий сувенір зі Львова. Також, у місті діє понад 60 музеїв та 8 професійних театрів, органні зали, різноманітні виставки.

    Кав‘ярні: «Копальня кави», «Золотий дукат», «Штука», «Дзиґа»

    Ресторани: «Вежа крамарів», «Ресторація Бачевських», «Дім легенд», «Криївка»;  Пивоварня-ресторан «Старгород»; Ресторан «Мазох-cafe»;  Ресторан «Атляс».

    Пропонуємо відвідати: Аквапарк «Пляж; Торгово-розважальний центр «Кінг-Крос-Леополіс; Торговий центр Форум Львів.

     У місті діє понад 60 музеїв, 8 театрів, відбуваються різноманітні виставки, фестивалі та ін.

     Для тих хто прагне досконало знати місто Лева пропонуємо факультативні екскурсії (за додаткову вартість):

    «Нічна варта Львова» (грн./особа). Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон…Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках.

   Прибуття до Львова. Трансфер до готелю. Поселення (згідно правил готелю після 14:00, а якщо Ви приїхали раніше, то залишаємо речі в камері зберігання та вирушаємо на огляд міста).

   Збір групи біля Оперного театру. Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Новорічними вуличками міста Лева», в якій Ви ознайомитесь з чарівним древнім містом та його загадковими місцями.

   В ході екскурсії матимете змогу познайомитись з Перлиною Європи Львівським Оперним театром, ансамблем Вірменського Кварталу з Вірменською катедрою та Будинком Пір року, Площею Ринок з міською Ратушею (за бажанням, можна буде піднятить на Вежу Ратуші), Чорною кам’яницею, Аптекою-Музеєм, колишнім Домініканським костелом, ансамблем Успенської церкви з вежею Корнякта. Побачите Королівський та міський Арсенали, наслухаєтесь цікавих бувальщин про львівських євреїв у єврейському кварталі, побуваємо на святому місці колишньої синагоги «Золота Роза» і торкнемося львівської стіни плачу, сфотографуєтесь поруч із засновником нашого міста Королем Данилом, побачите вагончик перших львівських електричних трамваїв, побуваєте в головній римо-католицькій святині Латинській катедрі та колишніх усипальницях родів Боїмів та Кампіанів

    А після такої прогулянки запрошуємо Вас прогулятися містом та продегустувати Галицьку кухню. Воно і доречно бо після такої прогулянки хочеться чогось смачненького.

   Вільний час. Нічліг.

починають ворушитись таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр – пан Шлюссель. Він слідкує за спокоєм мешканців та вишукує порушників, що живуть на темному боці місяця. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної мандрівки. Кожної п’ятниці і суботи о 22:00

   «Сім Чудес Львова» (грн./особа). Екскурсія знайомить з найвидатнішими памятками архітектури міста з оглядом інтерєрів: Каплиця Боїмів, Національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, Будинок вчених, Бернардинський монастир, Вежа Корнякта, Палац Потоцьких, Собор Святого Юра.

  Щодня, крім понеділка о 15.00 

  Повернення у готель. Ночівля.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю

  Сніданок. Виселення з готелю. Автобусна екскурсія «Львів крізь віки» (тривалість орієнтовно 3 год.). Ми ознайомимось з історичними пам′ятками  XIV-XX ст.: церквою св. Єлизавети, найвищим храмом міста; собором св. Юра, у крипті  якого похований князь Русі Ярослав Осьмомисл; Львівською  Політехнікою; палацом Потоцьких; Шляхетським казино; Національним Університетом  ім. І. Франка. На вулиці Підвальній побачимо залишки оборонних валів, Порохову вежу, бастеї з кам’яними мурами, Королівський та Міський арсенали. Піднімемось на Високий Замок – найвищу гору Львова, де з висоти пташиного польоту можна насолодитись панорамою міста, а також можна побачити залишки оборонної стіни Високого замку, який під час облоги здобули козаки Богдана Хмельницького. Відвідаємо найстаріше кладовище Східної Європи, музей надгробної скульптури під відкритим небом – Личаківський цвинтар. На цвинтарі поховані відомі політики, духовні особи, вчені різних національностей. Близько 20 каплиць, більше 500 пам’ятників, які мають велику цінність. Серед шедеврів: «Спляча красуня», «Собача вірність», «Богиня ночі», каплиця з химерами та інші.

  Вільний час. Навідайтесь на ринок товарів народного промислу «Вернісаж», де можна купити красивий подарунок на згадку. Пропонуємо Вам прогулянку музеєм народної  архітектури та  побуту під відкритим небом – Шевченківським Гаєм. Це один із найвідоміших музеїв Львова, популярне місце відпочинку львів′ян та гостей міста. Він знайомить відвідувачів із сільською архітектурою і побутом минулих століть. Будівлі на території «Шевченківського гаю» вражають не тільки своїм зовнішнім виглядом, а й унікальністю внутрішнього оздоблення. Ретельно, до найдрібніших деталей, відтворений інтер′єр кожної хати, церкви, майстерень та господарських будівель.

Трансфер на вокзал.

Ми не кажемо Вам: - Прощавайте! А кажемо: - ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ У МІСТІ ЛЕВА!!! Вартість туру вказана з 1 особи в залежності від обраного готелю Комісія 10%

Готель, номер

Вартість туру, грн.

Кайзер – 2-місний номер

грн

Львів – 2-місний номер

грн

Дністер – 2-місний номер

грн

У вартість входить:

Пішохідна екскурсія  «Вулицями старовинного Львова»;

Автобусна оглядова екскскурсія «Львів крізь віки»;

– проживання у готелі 1 ніч

– харчування (1 сніданок)

– трансфери (вокзал-готель-вокзал)

– послуги фірми

У вартість не входить:

– вхідні квитки в об’єкти відвідування

– факультативні екскурсії:

 «Нічна Варта Львова» (грн. / особа)

«7 Чудес Львова» (грн. / особа)

– додаткове харчування (обіди грн.; вечері – грн.)

– проїзд громадським транспортом

– особисті витрати

– страхування на час подорожі