Колядуємо в Східниці!

тури по україні

Колядуємо в Східниці!

6-9.01.2021

ДЕНЬ 1

Зустріч групи на ж\д вокзалі. Виїзд зі Львова. Переїзд до Східниці – української Швейцарії- затишному містечку посеред карпатських горів та лісів! Поселення, знайомство з курортним містечком у вигляді прогулянки-екскурсії. Ми побачимо справжню українську Швейцарію у вигляді мальовничих зимових панорам гір над рікою Стрий.  Далі нас чекає ексклюзивна Різдвяна вечеря у дусі бойківських традицій! Колядуємо за святковим столом!

 Ночівля.

День 2.

З Різдвом Христовим!

 Сніданок.  Сьогодні день відпочинку на бальнеологічному курорті Східниця, дегустація джерел, за бажанням відвідування чанів.

   Для любителів активних зимових видів спорту  запрошуємо на лижі до  гірськолижного комплексу Буковиця. Тут можна покататися на лижах, бордах, тюбах (чи просто на підйомнику). Гірськолижний курорт «Буковиця» – найкращі снігові траси різного рівня складності. Якщо Ви любите зимові види спорту, значить Вам точно варто побувати тут. 

Повернення в готель. Ночівля.

День 3.

 Сніданок. Сьогодні запрошуємо вас побувати в чарівному місті- фортеці  «Тустань»!

Воно знаходиться поблизу села Урич (Сколівський район, Львівська обл.), та розташована на скелях-пісковиках, висотою 85 метрів. Виникла оборонна споруда в ІХ столітті, як митний та оборонний пункт, заснований племенами Білих Хорватів.

   Укріплення контролювало Великий шовковий торговельний шлях з Китаю в Португалію, та Соляний шлях, що проходив з Галичини в країни центральної Європи. За часів княжої доби фортеця була прикордонним центром та митницею на кордоні Галицько-Волинського князівства та Угорщиною. Протягом ІХ-ХІІІ століть укріплення 5 разів перебудовувалося.

 Далі запрошуємо вас до Бази відпочинку “Опака”, яка  кращим чином втілила зв’язок людини з природою. Тут є чудове озеро  у якому ми з вами половимо рибку! Ресторанний комплекс з національною кухнею де цю рибку нам приготують, джерела мінеральних вод типу “Нафтуся” та “Залізиста” ; трасу катання на тубах та інше.

Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.

День 4.

 Сніданок. Виселення з готелю. Ми обов’язково будемо мати можливість наостанок закупити карпатських сувенірів!.

   Повернення до Львова. Залишаємо речі на ж\д вокзалі. 

Залежно від часу потягу прогулятись по святкову Різдвяному Львову! Вас чекає знайомство з містом і його традиціями, колоритом, звичаями і популярними львівськими різдвяними локаціями відвідати Львівський Різдвяний Ярмарок, продегустувати головні львівські гастрономічні смаколики цього свята: пампушки, кутю, мед, різдвяні пряники, ароматний вуличний глінтвейн і грог, спробуєте традиційні львівські ковбаски і яблука в карамелі.

Ми кажемо вам «До нових зустрічей»!

Вартість туру з особи 3620 грн

У вартість входить:

У вартість не входить:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *